Пока вы думаете - мы уже перевозим! IMEX GROUP Logistic
Международные грузоперевозки

+38(099) 061-3284

+38(044) 304-0102

Таможенные услуги

+38(099) 061-3284

+38(044) 304-0102

Онлайн-заказ
на перевозку груза

Митні послуги та міжнародні перевезення

Митні послуги та міжнародні перевезення вантажів від компанії "Імекс Глобал Лоджистік 2010" (Київ, Україна).

Міжнародні вантажоперевезення, а також митне оформлення вантажів, необхідні для провезення товарів через кордон. Сьогодні митні послуги в Україні актуальні для кожного суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності, оскільки всім добре відомо, як багаааато бюрократичної тяганини стоїть за перевезенням будь-якого вантажу через кордон держави.

Необхідно оформити безліч висновків, від відповідності вартості та коду до енергозбереження. Зібрати цілу купу сертифікатів, листів, отримати дозволи, оплатити мита та збори. Кожен випадок імпорту та експорту товару, а також його транзиту через територію України, пов'язаний з великими витратами часу. Потрібно доля всі нюанси, адже для виправлення помилки, допущеної на одному етапі, може знадобитися пройти все з самого початку.

Митні послуги в Києві та Україні

Компанія "Імекс Глобал Логістик 2010" надає митні послуги в Україні саме для того, щоб вам не довелося займатися бюрократичними заморочками самостійно. Оформлення необхідних митних документів вимагає докладного вивчення всіх норм, законів, положень, безлічі тонкощів, які можуть бути навіть не записаними на папері. До того ж зміни в закони, що регулюють роботу митної служби, вносять досить часто. Митний брокер в Києві, Одесі, Львові, Харкові та інших містах України займається саме тим, що не тільки вивчає всі існуючі положення, але й уважно стежить за змінами. Саме тому послуги митного брокера в Києві дозволяють вирішити багато питань куди швидше.

Наша компанія має чималий досвід у наданні митних послуг всіх видів, починаючи від акредитації на митниці наших клієнтів, до міжнародних вантажоперевезень ваших товарів, з доставкою під ключ. Діяльність компанії орієнтована на довгострокове, а головне - взаємовигідне співробітництво. Це дає гарантію, що вся діяльність наших фахівців абсолютно прозора і спрямована на благо клієнта. Крім того, наша відповідальність за надані послуги страхується, а значить, ви можете бути впевнені, що навіть в разі непередбачених накладок не зазнаєте збитків. За роки нашої роботи жоден з клієнтів не звертався до страхової компанії за отриманням компенсації. Це - найкраща гарантія якості нашої роботи!

Міжнародні вантажні перевезення

Ми надаємо послуги міжнародних вантажоперевезень в Україні, митні послуги в Києві з акредитації, експорту, імпорту, транзиту та отримання всіх необхідних дозвільних документів. Співпраця з представниками регіональної та обласної митних служб дозволяють здійснювати оформлення всіх необхідних документів в стислі терміни. Нашим клієнтам не доводиться перейматися можливим зривом термінів доставки або простоєм товарів на митниці, позаяк дотримання інтересів наших клієнтів є основною метою роботи компанії.

Бажаєте замовити послуги митного брокера в Києві, дізнатися ціни на міжнародні вантажоперевезення? Телефонуйте вже! "Імекс Глобал Лоджистік 2010" працює винятково якісно, ​​швидко і за адекватною ціною.